Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W dniu 02.07.2010 r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Forum Powiatu Garwolińskiego”, na którym dokonano wyboru operacji do dofinansowania. Rada dokonała oceny 12 wniosków aplikacyjnych. W ramach działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" złożone zostały 2 wnioski. Z działania "Małe projekty" złożonych zostało
10 wniosków. Wszystkie złożone wnioski okazały się zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju.
W terminie przewidzianym procedurą odwoławczą do Biura LGD nie wpłynęło żadne odwołanie od decyzji Rady w sprawie oceny operacji, w związku z tym - zgodnie z procedurą wyboru operacji, zawartą w Lokalnej Strategii Rozwoju - wyboru operacji do dofinansowania dokonano do wysokości limitu środków dostępnych w ramach naboru, począwszy od miejsca pierwszego na liście ocenionych operacji, aż do wyczerpania limitu środków.

Do pobrania


Jednocześnie informujemy, iż w ramach naboru z Działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” nie został złożony żaden wniosek.

Wnioski o przyznanie pomocy, które zostały złożone do LGD zostaną teraz przekazane do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Z dniem przekazania dokumentacji rozpocznie się dalsze rozpatrzenie wniosków przez samorząd województwa, które odbywać się będzie w trybie przewidzianym w odpowiednich przepisach zewnętrznych.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do dalszej współpracy.