Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

w związku z możliwością ubiegania się przez Lokalną Grupę Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego o dodatkowe środki finansowe na projekty współpracy oraz wdrażanie LSR, Zarząd Stowarzyszenia LGD – Forum Powiatu Garwolińskiego, podjął decyzję o rozpoczęciu procesu konsultacji społecznych mających na celu aktualizację Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020 i dokonanie zmian w powyższym dokumencie.

Możliwość składania uwag, wniosków i propozycji zmian w zapisach LSR mają wszystkie organy stowarzyszenia, członkowie LGD oraz mieszkańcy naszego obszaru. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na załączonym formularzu w terminie do 21 lutego 2020 r. do godziny 15.00 do biura Stowarzyszenia, Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: Konsultacje LSR).
Propozycje zmian (zaznaczone na czerwono) Lokalnej Strategii Rozwoju przedstawiamy poniżej.
 
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (FORMULARZ AKTUALIZACJI LSR..doc)Formularz aktualizacji LSR138 kB
Pobierz plik (www-lsr.pdf)Treść strategi2068 kB