Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego
Członkami Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego są podmioty sektora publicznego, gospodarczego i społecznego, w tym osoby fizyczne działające na rzecz rozwoju obszaru objętego LSR.
Walne Zebranie Członków zwołuje Zarząd, co najmniej jeden raz na 12 miesięcy lub na pisemny wniosek Komisji Rewizyjnej.
 
Do kompetencji Walnego Zebrania Członków należy, w szczególności:
  • uchwalanie kierunków i programu działania LGD,
  • ustalanie liczby członków Rady, Zarządu i komisji Rewizyjnej,
  • wybór i odwołanie członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
  • udzielanie absolutorium ustępującemu Zarządowi,
  • uchwalanie zamian Statutu,
  • podejmowanie uchwał w sprawie przystąpienia LGD do innych organizacji,
  • podejmowanie uchwał w sprawie rozwiązania LGD,
  • rozpatrywanie odwołań od uchwał Zarządu,
  • uchwalanie regulaminu obrad Walnego Zebrania Członków, Rady, Komisji Rewizyjnej oraz   Zarządu.
  • ustalanie wysokości diet dla członków Rady.
Lp. Nazwa podmiotu/Nazwisko i imię Osoby wyznaczone do reprezentacji
1 Powiat Garwoliński Walicki Mirosław
2 Gmina Borowie Gąska Wiesław
3 Gminna Spółka Wodna "BOROWIE" Baran Tadeusz
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Borowiu Baranek Tadeusz
5 Sklep Spożywczo-warzywny “SMAKUŚ” Poszytek Justyna
6 Baran Albert
7 Baran Cezary
8 Baran Izabela Anna
9 Bielak – Baran Danuta
10 Osiak Krzysztof
11 Ks. Parafiniuk Dariusz
12 Pasternak Beata
13 Rosiński Andrzej
14 Serzysko Marta
15 Szaniawska Alicja
16 Wągrodzki Krzysztof
17 Zieliński Artur
18 Gmina Garwolin Kołodziejczyk Marcin
19 Gminna Biblioteka Publiczna Belka Agnieszka
20 Gminna Spółka Wodna "GARWOLIN" Sowa Antoni
21 Ochotnicza Straż Pożarna w Rębkowie Krupa Waldemar
22 Spółka Wodna "RUDA TALUBSKA" Janaszek Zygmunt
23 Zakład Usług Wielobranżowych Mieczysław Karczmarczyk Karczmarczyk Mieczysław
24 Chciałowski Marek
25 Góźdź Grzegorz
26 Karaś Martyna
27 Kozyra Bartłomiej
28 Luckar Róża
29 Makulec Zdzisław
30 Matysiak Maria Sylwia
31 Pluta Iwona
32 Szafrańska Marta
33 Szewczyk Jerzy
34 Szostak Robert
35 Miasto Garwolin Świeczak Marzena
36 F.P.H.U. Marek Pyza Pyza Marek
37 Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Garwolinie Szwed Edward
38 Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego “Razem Łatwiej” Walicki Mirosław
39 Kobus Marcin
40 Kurowska Iwona
41 Makarewicz Monika
42 Mitek Paweł
43 Paziewska Monika
44 Piesio Jerzy
45 Szostak Aneta
46 Talarek Roman
47 Tudek Cezary
48 Zając Krzysztof
49 Gmina Górzno Sabak Waldemar
50 "GALAKTYKA" Bar uwersalny Soszka Piotr
51 Ochotnicza Straż Pożarna w Chęcinach Mucha Mariusz
52 Ochotnica Straż Pożarna w Górznie Zuchniak Jan
53 Ochotnicza Straż Pożarna w Łąkach Latuszek Henryk
54 P.P.H.U. "Norbut" Paziewski Mirosław
55 Spółka Wodna "GÓRZNO" Żak Janusz
56 Zakład Usług Elektrycznych "ELROL" Zając Henryk
57 Filipek Danuta
58 Galiński Sławomir
59 Ochnio Robert
60 Paziewski Andrzej
61 Gmina Łaskarzew Janisiewicz Marian
62 "AGA" Agnieszka Kowalska Kowalska Agnieszka
63 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Gminy Łaskarzew SIĘGAMY SUKCESU Woźniak Aldona
Baran Agnieszka
64 Cichecka Hanna
65 Miasto Łaskarzew Laskowska Anna
66 P.H.U.P. "KWS ŻABCZYŃSCY" Sp.J. Żabczyński Waldemar
67 Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Serbianki" Dąbrówka Janina
68 Pałyska Michał
69 Szopa Sylwia
70 Gmina Maciejowice Kwiatkowski Tomasz
71 Firma Handlowo Usługowa "ANKAR" Sitnik Andrzej
72 Ochotnicza Straż Pożarna w Maciejowicach Czernik Michał
73 Ochotnicza Straż Pożarna w Podłężu Olechowski Stanisław
74 Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP Ks. Marczuk Stanisław
75 PPHU STAWEX S.J. Stanisław i Weronika Krześniak Krześniak Paweł
76 Goliszewska Anna
77 Krogulec Anna
78 Krupa Stanisława
79 Wojciechowska Danuta
80 Zalska Lidia
81 Zygan Bożena
82 Gmina Mistaków Kościelny Jaroń Jerzy
83 CEDAR-IMPORT Anna Szczygielska Szczygielska Anna
84 Gminna Spółdzielnia “SCH" Baran Krzysztof
85 Gminna Spółka Wodna "MIASTKÓW" Grążka Teresa
86 "NOWIX" Grzegorz Paduch Paduch Ggrzegorz
87 Ochotnicza Straż Pożarna w Zwoli Rogala Józef
88 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Paczek Baranek Agata
89 Cichecki Tadeusz
90 Frączyk Stanisław
91 Jaroń Bożena
92 Jaroń Marek
93 Kobzińska Genowefa
94 Lada Agnieszka
95 Mika Krystyna
96 Miszta Kinga
97 Mucha Grażyna
98 Ochnio Mariola
99 Pasik Bogdan
100 Ponceleusz Anna
101 Sitek Elżbieta
102 Tarczyński Dariusz
103 Gmina Parysów Kwiatkowska Bożena
104 Ochotnicza Straż Pożarna w Parysowie Piętka Stanisław
105 P.H.U. TRANS-SYP Adam Zawadka Zawadka Adam
106 Ks.Tendorf Włodzimierz
107 Miasto i Gmina Pilawa Łubian Albina
108 Gminna Spółka Wodna "PILAWA" Paradowska Teresa
109 Klub Malucha PUCHATKOWO Głasek Agnieszka
110 Marcin Braun Produkcja Handel Usługi Braun Marcin
111 Mechanika Pojazdowa Andrzej Kępka Kępka Andrzej
112 Ochotnicza Straż Pożarna w Pilawie Kisielewski Zbigniew
113 P.P.H.U. DREWMEX Brzozowski Janusz
114 Bąk Elżbieta
115 Czajka Krzysztof
116 Dubiński Krystian
117 Gajowniczek Hanna
118 Jedynak Cezary
119 Mikos Bernarda
120 Pałyska Irena
121 Podgórska Halina
122 Podsiadły Zdzisław
123 Połoczański Tomasz
124 Smak Kinga
125 Sygnowski Tomasz
126 Szczypek Jan
127 Woźniak Grzegorz
128 Zakrzewska Sylwia
129 Gmina Sobolew Błachnio Maciej
130 Gminna Spółka Wodna "SOBOLEW" Zygadło Zofia
131 Gminny Uczniowski Klub Sportowy “ZRYW” Sobolew Tywanek Jan
Bojanowski Marcin
132 Ochotnicza Straż Pożarna w Chotyni Owczarczyk Mirosław
133 Ochotnicza Straż Pożarna w Kownacicy Cieśla Adam
134 Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrożeniu Pasik Jan
Zygadło Krzysztof
Dadana Sławomir
135 Ochotnicza Straż Pożarna w Sokole Czamara Grzegorz
136 Zakład Usług Elektrycznych ROMAR Ochnio Roman
137 Chmielak Waldemar
138 Cieśla Tomasz
139 Śliz Grzegorz
140 Gmina Trojanów Kostyra Stanisław
141 Bober Andrzej Bober Andrzej
142 Gminna Spółka Wodna "TROJANÓW" Pacek Jerzy
143 Ochotnicza Straż Pożarna w Korytnicy Mikusek Andrzej
144 Bienias Anna
145 Buczek Katarzyna
146 Lasocka Anna
147 Prządka Agnieszka
148 Stefanowski Zenon
149 Tomaszek Krzysztof
150 Gmina Wilga Głaszczka Bogumiła
151 Fresh Apple Sp. z o.o. Nowak Marcin
152 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Razem dla Gminy Wilga" Kołtun Teresa
153 Gontarz Grażyna
154 Miasto i Gmina Żelechów Bogusz Łukasz
155 Gminna Spółka Wodna "ŻELECHÓW" Prządka Witold
156 Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej w Żelechowie Gromoł Andrzej
157 Klub Sportowy “SĘP” Żelechów Wojtowicz Bogusław
158 Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie Żywek Regina
159 Ochotnicza Straż Pożarna w Stefanowie Pietryka Jan
160 P.U.H. AUTOKOMPLEKS Jarosław Wojtaś, Andrzej Wojtaś Wojtaś Jarosław
161 Salon Fryzjerski “Wenus” Skwarek Urszula
162 Zakład Gospodarki Komunalnej Rodak Wiesław
163 Zespół Szkół w Stefanowie Gugała Izabela
164 Antolak Małgorzata
165 Błażejczyk Daniel
166 Dobrzyńska Hanna
167 Gula Leonard
168 Kamola Joanna
169 Komar Michał
170 Koryś Krystyna
171 Kosyra Beata
172 Kozieł Iwona
173 Lenkiewicz Jan
174 Marczak Mieczysław
175 Mateńko Stanisław
176 Rodak Iwona
177 Rosłaniec Grzegorz
178 Siwińska Marianna
179 Szubielski Andrzej
180 Wieczorkiewicz Krystyna

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Regulamin WZC..doc)Regulamin Walnego Zgromadzenia194 kB