Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego
Członkami Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego są podmioty sektora publicznego, gospodarczego i społecznego, w tym osoby fizyczne działające na rzecz rozwoju obszaru objętego LSR.
Walne Zebranie Członków zwołuje Zarząd, co najmniej jeden raz na 12 miesięcy lub na pisemny wniosek Komisji Rewizyjnej.
 
Do kompetencji Walnego Zebrania Członków należy, w szczególności:
  • uchwalanie kierunków i programu działania LGD,
  • ustalanie liczby członków Rady, Zarządu i komisji Rewizyjnej,
  • wybór i odwołanie członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
  • udzielanie absolutorium ustępującemu Zarządowi,
  • uchwalanie zamian Statutu,
  • podejmowanie uchwał w sprawie przystąpienia LGD do innych organizacji,
  • podejmowanie uchwał w sprawie rozwiązania LGD,
  • rozpatrywanie odwołań od uchwał Zarządu,
  • uchwalanie regulaminu obrad Walnego Zebrania Członków, Rady, Komisji Rewizyjnej oraz   Zarządu.
  • ustalanie wysokości diet dla członków Rady.

 

Lp. Nazwa podmiotu / Nazwisko i imię Osoby wyznaczone do reprezentacji
1 Gmina Borowie Gąska Wiesław
2 Gmina Garwolin Kołodziejczyk Marcin
3 Gmina Górzno Sabak Waldemar
4 Gmina Łaskarzew Janisiewicz Marian
5 Gmina Maciejowice Dymiński Sylwester
6 Gmina Mistaków Kościelny Jaroń Jerzy
7 Gmina Parysów Kwiatkowska Bożena
8 Gmina Sobolew Koszutski Andrzej
9 Gmina Trojanów Kostyra Stanisław
10 Gmina Wilga Szychowski Łukasz
11 Gminna Biblioteka Publiczna Belka Agnieszka
12 Miasto Garwolin Mikulski Tadeusz
13 Miasto i Gmina Pilawa Łubian Albina
14 Miasto i Gmina Żelechów Miszkurka Mirosława
15 Miasto Łskarzew Sopel Sereja Lidia
16 Powiat Garwoliński Chciałowski Marek
17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Paczek Baranek Agata
18 Zespół Szkół w Stefanowie Gugała Izabela
19 Gminny Uczniowski Klub Sportowy “ZRYW” Sobolew Tywanek Jan
Bojanowski Marcin
20 Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej w Żelechowie Ks Kulik Adam
21 Klub Sportowy “SĘP” Żelechów Wojtowicz Bogusław
22 Ochotnicza Straż Pożarna w Borowiu Tadeusz Baranek
23 Ochotnicza Straż Pożarna w  Chęcinach Mucha Mariusz
24 Ochotnicza Straż Pożarna w Chotyni Owczarczyk Mirosław
25 Ochotnica Straż Pożarna w Górznie Zuchniak Jan
26 Ochotnicza Straż Pożarna w Korytnicy Mikusek Andrzej
27 Ochotnicza Straż Pożarna w Kownacicy Cieśla Adam
28 Ochotnicza Straż Pożarna w  Łąkach Latuszek Henryk
29 Ochotnicza Straż Pożarna w Maciejowicach Czernik Michał
30 Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrożeniu Pasik Jan
Zygadło Krzysztof
Dadana Sławomir
31 Ochotnicza Straż Pożarna w Parysowie Piętka Stanisław
32 Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie Żywek Regina
33 Ochotnicza Straż Pożarna w Pilawie Kisielewski Zbigniew
34 Ochotnicza Straż Pożarna w  Podłężu Olechowski Stanisław
35 Ochotnicza Straż Pożarna w  Rębkowie Krupa Waldemar
36 Ochotnicza Straż Pożarna w Sokole Czamara Grzegorz
37 Ochotnicza Straż Pożarna w Stefanowie Pietryka Jan
38 Ochotnicza Straż Pożarna w Zwoli Rogala Józef
39 Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP Ks Marczuk Stanisław
40 Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Serbianki" Dąbrówka Janina
41 Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego                 “Razem Łatwiej” Walicki Mirosław
42 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Gminy Łaskarzew SIĘGAMY SUKCESU Woźniak Aldona
Baran Agnieszka
43 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Razem dla Gminy Wilga" Kołtun Teresa
44 "AGA" Agnieszka Kowalska Kowalska Agnieszka
45 Bober Andrzej Bober Andrzej
46 CEDAR-IMPORT Anna Szczygielska Szczygielska Anna
47 F.P.H.U. Marek Pyza Pyza Marek
48 Firma Handlowo Usługowa "ANKAR" Sitnik Andrzej
49 Firma Handlowo - Usługowa "KOP-TRANS" Zbigniew Płatek Płatek Zbigniew
50 Fresh Apple Sp. z o.o. Nowak Marcin
51 "GALAKTYKA" Bar uwersalny Piotr Soszka                     Soszka Piotr
52 Gminna Spółdzielnia “SCH" Baran Krzysztof
53 Gminna Spółka Wodna "BOROWIE" Baran Tadeusz
54 Gminna Spółka Wodna "GARWOLIN" Sowa Antoni
55 Gminna Spółka Wodna "MIASTKÓW" Grążka Teresa
56 Gminna Spółka Wodna "PILAWA" Paradowska Teresa
57 Gminna Spółka Wodna "SOBOLEW" Zygadło Zofia
58 Gminna Spółka Wodna "TROJANÓW" Pacek Jerzy
59 Gminna Spółka Wodna "ŻELECHÓW" Prządka Witold
60 Klub Malucha PUCHATKOWO Głasek Agnieszka
61 Marcin Braun Produkcja Handel Usługi Braun Marcin
62 Mechanika Pojazdowa Andrzej Kępka Kępka Andrzej
63 "NOWIX" Grzegorz Paduch Paduch Ggrzegorz
64 P.H.U. TRANS-SYP Adam Zawadka Zawadka Adam
65 P.H.U.P. "KWS ŻABCZYŃSCY" Sp.J. Żabczyński Waldemar
66 PPHU STAWEX S.J. Stanisław i Weronika Krześniak Krześniak Paweł
67 P.P.H.U. "Norbut" Paziewski Mirosław
68 P.P.H.U. DREWMEX Brzozowski Janusz
69 P.U.H. AUTOKOMPLEKS Jarosłw Wojtaś, Andrzej Wojtaś Wojtaś Jarosław
70 Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Garwolinie Szwed Edward
71 Salon Fryzjerski “Wenus” Skwarek Urszula
72 Sklep Spożywczo-warzywny “SMAKUŚ” Poszytek Justyna Poszytek Justyna
73 Spółka Wodna "GÓRZNO" Żak Janusz
74 Spółka Wodna "RUDA TALUBSKA" Janaszek Zygmunt
75 Zakład Gospodarki Komunalnej Rodak Wiesław
76 Zakład Usług Elektrycznych "ELROL" Zając Henryk
77 Zakład Usług Elektrycznych ROMAR Roman Ochnio Ochnio Roman
78 Zakład Usług Wielobranżowych Mieczysław Karczmarczyk Karczmarczyk Mieczysław
79 Antolak Małgorzata  
80 Baran Albert  
81 Baran Cezary  
82 Baran Izabela Anna  
83 Bąk Elżbieta  
84 Bielak – Baran Danuta  
85 Bienias Anna  
86 Błażejczyk Daniel  
87 Brodziak Ryszard  
88 Buczek Katarzyna  
89 Chmielak Waldemar  
90 Cichecka Hanna  
91 Cichecki Tadeusz  
92 Cieśla Tomasz  
93 Czajka Krzysztof  
94 Dobrzyńska Hanna  
95 Dubiński Krystian  
96 Filipek Danuta  
97 Frączyk Stanisław  
98 Gajowniczek Hanna  
99 Galiński Sławomir  
100 Goliszewska Anna  
101 Gontarz Grażyna  
102 Góźdź Grzegorz  
103 Gula Leonard  
104 Jaroń Bożena  
105 Jaroń Marek  
106 Jedynak Cezary  
107 Kamola Joanna  
108 Karaś Martyna  
109 Kobus Marcin  
110 Kobzińska Genowefa  
111 Komar Michał  
112 Koryś Krystyna  
113 Kosyra Beata  
114 Kozieł Iwona  
115 Kozyra Bartłomiej  
116 Krogulec Anna  
117 Krupa Stanisława  
118 Kurowska Iwona  
119 Kwiatkowski Tomasz  
120 Lada Agnieszka  
121 Lasocka Anna  
122 Lenkiewicz Jan  
123 Luckar Róża  
124 Makarewicz Monika  
125 Makulec Zdzisław  
126 Marczak Mieczysław  
127 Mateńko Stanisław  
128 Matysiak Maria Sylwia  
129 Mika Krystyna  
130 Mikos Bernarda  
131 Miszta Kinga  
132 Mitek Paweł  
133 Mucha Grażyna  
134 Ochnio Mariola  
135 Ochnio Robert  
136 Osiak Krzysztof  
137 Pałyska Irena  
138 Pałyska Michał  
139 Parafiniuk Dariusz Ksiądz  
140 Pasik Bogdan  
141 Pasternak Beata  
142 Paziewska Monika  
143 Paziewski Andrzej  
144 Piesio Jerzy  
145 Pluta Iwona  
146 Podgórska Halina  
147 Podsiadły Zdzisław  
148 Połoczański Tomasz  
149 Ponceleusz Anna  
150 Prządka Agnieszka  
151 Rodak Iwona  
152 Rosiński Andrzej  
153 Rosłaniec Grzegorz  
154 Serzysko Marta  
155 Sitek Elżbieta  
156 Siwińska Marianna  
157 Smak Kinga  
158 Stefanowski Zenon  
159 Sygnowski Tomasz  
160 Szafrańska Marta  
161 Szaniawska Alicja  
162 Szczypek Jan  
163 Szewczyk Jerzy  
164 Szopa Sylwia  
165 Szostak Aneta  
166 Szostak Robert  
167 Szubielski Andrzej  
168 Śliz Grzegorz  
169 Talarek Roman  
170 Tarczyński Dariusz  
171 Tendorf Włodzimierz Ksiądz  
172 Tomaszek Krzysztof  
173 Tudek Cezary  
174 Wągrodzki Krzysztof  
175 Wieczorkiewicz Krystyna  
176 Wojciechowska Danuta  
177 Woźniak Grzegorz  
178 Zając Krzysztof  
179 Zakrzewska Sylwia  
180 Zalska Lidia  
181 Zawadka Dominik  
182 Zieliński Artur  
183 Zygan Bożena  
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Regulamin WZC..doc)Regulamin Walnego Zgromadzenia194 kB